
Soarele s-a aliniat cu Jupiter și această aliniere a planetelor nu a mai fost, decât acum 84 de ani și nici nu știm dacă va mai fi. Cică. Eu cred în zodii, pentru că eu sunt scorpion și S e taur și uite ne potrivim conform astrologiei, nouă ne merge bine, what else? Dar ce nu știu eu, adică, planetele astea se aliniază, da, bine, dar în taur? Asta, cum vine? Mai știu că îmi merge bine când e semi lună afară. Eu cred în zodii pentru că este singurul lucru care a funcționat pentru mine. S nu crede în zodii, dar crede în mine, așa că da, dacă îi zic că Soarele s-a aliniat cu Jupiter în leu, mă crede. Și asta este poate mai important decât orice fel de credință, fie în astrologie, ca mine, ca S în legile Universului sau fiecare în Dumnezeul lui. Pentru că eu nu sunt de acord neapărat cu tot ce îmi zice el despre Univers, îmi place să am propriile mele teorii, mi se pare mai distractiv, dar am încredere în el, așa că da, îl ascult, îl cred. E greu da, să găsești pe cineva, să nu te întrebi niciodată dacă….? Dar nu imposibil, important e să vrei sau nu să păstrezi acea persoană. Ce vreau eu să zic aici? Nimic special, sunt fericită și oamenii ar trebui să spună asta mai des! Hai să normalizăm împărtășirea sentimentelor și a gândurilor, fără repercusiuni. Deci, tu cum te simți astăzi?